HOTLINE: 732 300 900

ceník abdominoplastiky

abdominoplastika na splátky

bezplatná konzultace

Plastika měkkého nosu je plastická operace měkké části nosu: dochází při ní k operaci/korekci pouze chrupavkovité části nosu.

Typickým příkladem operace měkké části nosu je úprava špičatého nosu. Ale v praxi se ze setkat i s korekcí šíře nosu či například s asymetrickými nostními dírkami.

Plastika měkkého nosu je velice delikátním zákrokem, každý milimetr má ve výsledku obrovský význam.

INTER CLINIC - plastika nosu

Plastika nosu je na naší klinice žádaným zákrokem, a to zejména z důvodu našich plastických chirurgů, kteří jsou "nosy" vyhlášení.  Bezplatná konzultace je pro Vás ojedinělou možností, jak osobně zkonzultovat Váš problém přímo s naším plastickým chirurgem. Objednací lhůty pro operace nosu jsou u nás velice krátké a zpravidla odvisí od rychlosti předoperačních vyšetření. Naši plastičtí chirurgové jsou špičkami ve svém oboru, s mnohaletými zkušenostmi a se stovkami spokojených pacientek a pacientů.

Plastika nosu - jak se provádí?

Plastika měkkého nosu trvá cca 1 hodinu. Pacient/ka zůstává po plastické operaci nosu na lůžku do druhého dne, kde je po tuto dobu ještě kontrolován/a a pak za doprovodu propuštěn/a do domácího léčení. Po plastice nosu je nutná 4-5denní tamponáda nosu a vnější sádrová dlaha, která se přikládá na dva týdny. Tamponáda v nosu vyžaduje dýchání ústy. Po vyndání tamponů si musí pacient/ka čistit cca každé dvě hodiny vatovými tyčinkami nos, ale nesmí smrkat. Po sundání dlahy je doporučena tlaková masáž a většinou po měsíci se provádí kontrola u lékaře. 

Proč si domluvit bezplatnou konzultaci?

  • Díky osobnímu kontaktu s lékařem se dozvíte, jaká operace nosu řeší Váš problém.
  • Můžete se na vše potřebné zeptat.
  • Máte-li zájem o plastiku nosu na splátky, můžete si ihned domluvit splátkový kalendář.
  • Bezplatná konzultace je nezávazná.

 

View the embedded image gallery online at:
https://plastikanosu.info/plastika-mekkeho-nosu#sigFreeId38a2e5fe4a

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz